Nápady

Obrázek

5 tipů, jak ušetřit při tisku!

Otázka, jak co nejvíce ušetřit, je v současnosti maximálně aktuální, a to nejenom ve firmách, ale samozřejmě i v domácnostech. Do hry se dostává redukce spotřeby elektřiny i vody, na celé čáře vítězí i nejrůznější úsporné žárovky i velké a malé spotřebiče s minimální spotřebou. Ve stínu přitom často zůstává tisk, navzdory tomu, že mnohdy jde o nezanedbatelnou položku ve firemním i rodinném rozpočtu. Proto se nyní zaměříme na to, jak náklady na tisk co nejvíce snížit.
Obrázek

Z Kiwi.com až k čištění a praní online. Jiří Hlavenka posílá miliony korun do českého startupu Cleany.cz

“Cleany je online čistírna a prádelna, která šetří Váš čas.” Věta, kterou budete za chvíli vídat a slýchat celkem často. Co to ale přesně znamená? Jedná se o český startup postavený na webové aplikaci, skrze kterou si zákazníci mohou objednat čištění jakéhokoliv kousku oblečení nebo textílie, zvolit požadovanou hodinu a místo vyzvednutí
Obrázek

Už se topí. „Zatopte“ alergenům i u vás doma!

Venkovní teploty klesají, ale to neznamená, že si všichni alergici odpočinou od projevů alergie. Kýcháním, kašláním či zarudlýma očima můžete trpět, aniž byste vystrčili nos ze dveří domu. Podzimní alergie má mnoho podob. Potíže způsobují především plísně, prach a roztoči. Musíte se alergie obávat, když máte doma uklizeno? O úklidu a alergiích panuje několik mýtů, jaká je ale pravda?
Obrázek

Jarní prázdniny 2020 - rezervujte si pobyt včas a ušetřete

Zima 2019/2020 se pomalu blíží a i když už je to dávno, letos jsme si užili nádhernou zimu s bohatou sněhovou nadílkou. Skvělá lyžařská sezona byla asi ve všech lyžařských střediscích na Slovensku.
Obrázek

Brambory a jejich podoby - podzimní menu

Už jste někdy na návštěvu přinesli místo lahve červeného vína kilo brambor? Zní to úsměvně, ale věděli jste, že pokud sníte středně velkou bramboru, dostanete do těla zhruba stejné množství antioxidantů, jako je ve dvou skleničkách vína? Otázkou je, jak by asi vypadal přípitek. Brambory z výživového hlediska patří k nejvšestrannější zelenině. Tak proč si k vínu neuvařit i něco z brambor.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace