Ostatní

Obrázek

S výběrem pračky poradí nový portál Vybero.cz

Výběr pračky je pro mnoho rodin velkou otázkou. Ať už z pohledu širokého sortimentu, tak po finanční stránce. Jedná se totiž o poměrně nákladnou investici a přístroj, který vám bude sloužit několik let. Aby byl výběr trochu jednodušší, připravil si pro vás portál Vybero.cz velké srovnání praček.
Obrázek

Xiaomi odstartovalo nový rok se vší parádou. Stává se novým partnerem hokejových klubů HC Slavia Praha a HC Orli Znojmo

Značka Xiaomi je v České republice velice známá především pro své chytré produkty, mezi něž patří mimo jiné smartphony, chytré hodinky nebo produkty do chytré domácnosti. Svou popularitu si získávají především skvělými výkony, velmi příznivou cenou a schopností vzájemné spolupráce. A i díky tomu si získává na trhu zaslouženou pozornost, kde se stává stále oblíbenější značkou v oblasti moderních technologií. Nyní tato značka nově navázala spolupráci s hokejovými týmy HC Slavia Praha a HC Orli Znojmo.
Obrázek

Vytvořte si kreativní digitální PF přání k novému roku

Již třetím rokem nabízí společnost Webnode službu vytvoření vlastního PFka pomocí webové aplikace. Jednoduše ho vytvoříte pomocí připravených šablon a rozešlete svým známým. Ušetříte tak čas, i peníze.
Obrázek

Nové domácí switche TP-Link LiteWave pro snadné rozšíření datové sítě

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje novou řadu switchů LiteWave pro snadné rozšíření lokální datové sítě v domácnosti i v malé firmě. Rodina obsahuje modely pro rychlosti až 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s ve variantách s 5 a 8 porty.
Obrázek

Česko-Slovenská Miss Vavrušková převzala byt: Jak si ho 3. nejkrásnější dívka planety zařídila?

Jednou z hlavních cen, které absolutní vítězka České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 Klára Vavrušková získala, je roční pronájem bytu v hodnotě 5 000 000 korun od společnosti Century 21 New Home.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace