Technika

Obrázek

Nový variant L2+ switchu napájaný 18-48V DC

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, uvádza na slovenský trh nový riadený 24 portový switch T2600G-28TS-DC, ktorý patrí do skupiny podnikových switchov JetStream. Switch uvítajú predovšetkým poskytovatelia internetového pripojenia (ISP).
Obrázek

Nové Deco P9 – mesh systém s rychlejší komunikací i přes elektrické vedení

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje svůj nový model hybridního meshového Wi-Fi systému Deco P9, který nahrazuje model P7. Kromě vytvoření bezdrátové mesh sítě podporuje, stejně jako předchůdce, komunikaci přes elektrické rozvody v domě. Obě tyto sítě navzájem spolupracují a propojují jednotlivé jednotky. Novinka Deco P9 umí po elektrické vedení komunikovat vysokou rychlostí 1000 Mbit/s.
Obrázek

TP-Link OneMesh vytvorí jednu Wi-Fi sieť pre celú domácnosť

Mesh technológia, ktorá zjednotí Wi-Fi v celej domácnosti alebo malej kancelárii Spoločnosť TP-Link, ktorá je číslo jedna na trhu sieťových produktov, uviedla riešenie Mesh pre vybrané existujúce aj budúce sieťové produkty. Táto novinka sa nazýva OneMesh a používateľom ponúka ľahkú cestu k stabilnému bezdrôtovému pripojeniu predovšetkým pre domácnosti a malé firemné siete.
Obrázek

Digitální dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1: Neunikne vám ani jediné zasmání

Společnost elem6, s. r. o., výrobce chytrých lifestylových zařízení pro domácnost značky TrueLife, uvádí na českém trhu dětskou digitální audio-chůvičku TrueLife NannyTone VM1, která zvýší vaši jistotu a zároveň úroveň bezpečí toho nejcennějšího, co máte – vašeho dítěte.
Obrázek

Reproduktor LAMAX Street2 – výkon, design a praktičnost v jednom těle

Globální značka elektroniky LAMAX rozšiřuje své portfolio o přenosný Bluetooth reproduktor LAMAX Street2, který kromě atraktivního vzhledu přináší i výborný celkový výkon 15 W. LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, přichází na trh s modelem LAMAX Street2, což je další z řady přenosných Bluetooth reproduktorů, jenž je vyveden nejen v líbivém designu, jak už je u LAMAXu zvykem, ale zároveň přináší i ve své kategorii bezkonkurenční celkový výkon o hodnotě 15 W či podporu standardu Bluetooth 5.0.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace