Technika

Obrázek

TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkách

Společnost elem6, s. r. o., výrobce chytrých lifestylových zařízení pro domácnost značky TrueLife, uvádí na trh revoluční dětskou chůvičku NannyWatch A15, kterou máte stále po ruce – přesněji řečeno, na ruce! Rodičovská jednotka je totiž integrována do hodinek, které máte stále na zápěstí. Dětskou jednotku umístíte k miminku. Díky stabilnímu signálu, až 300m dosahu, nočnímu vidění a monitoringu teploty v místnosti máte stálý přehled o svém dítěti a nic vám neunikne.
Obrázek

Chytré hodinky LAMAX WatchY2: Jistota pro děti i rodiče

LAMAX Electronics, úspěšný globální výrobce audiovizuální techniky, zabrousil s další novinkou do kategorie dětských chytrých hodinek. Nové smartwatch WatchY2 obsahují GPS funkce a díky integrované SIM kartě je možné je využít i pro komunikaci rodičů s dětmi.
Obrázek

TP-Link OneMesh vytvoří jednu Wi-Fi síť pro celou domácnost

Mesh technologie, která sjednotí Wi-Fi v celé domácnosti nebo malé kanceláři Společnost TP-Link, která je číslo jedna na trhu síťových produktů, uvedla řešení Mesh pro vybrané stávající i budoucí síťové produkty. Tato novinka se nazývá OneMesh a uživatelům nabízí snadnou cestu ke stabilnímu bezdrátovému připojení především pro domácnosti a malé firemní sítě.
Obrázek

Elektrický kartáček SonicBrush Compact se o váš chrup postará bez kompromisů

Společnost elem6, s. r. o., výrobce chytrých lifestylových zařízení pro domácnost značky TrueLife, uvádí na trh sonický kartáček SonicBrush Compact. Péče o chrup je hodně rozporuplné téma, protože se zdá, že co odborník, to jiný názor na věc. Stejně tak je každý z nás z dětství naučen si čistit zuby trochu jinak. Co ale dát kompromisy stranou a využít řešení, které je „šité na míru všem“? Tímto řešením je sonický elektrický kartáček SonicBrush Compact.
Obrázek

CyberPower OLS: na trh přichází nová řada výkonných UPS pro montáž do racku s možností rozšíření o bateriový modul

Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh čtyři nové modely zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) řady OLS určené pro NAS a servery, systémy kamerového dohledu, dopravní a infrastrukturní systémy a nouzové systémy. Nová řada zahrnuje modely s výkonem 1 kVA, 1,5 kVA, 2 kVA a 3 kVA. Nejvýkonnější model dokáže při plné zátěži napájet až 9 zařízení po dobu 4 minut. Všechny modely řady OLS lze navíc rozšířit o přídavný bateriový modul, a tím několikanásobně prodloužit dobu provozu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace