Technika

Obrázek

Jak připojit dárky k internetu?

Dostali jste k posledním Vánocům spoustu elektronických dárků, a vaše stávající síť to nezvládá? Pořiďte si lepší. Spousta nových dárků totiž bude vyžadovat posílení stárnoucího síťového vybavení, které na novinky zkrátka příliš nestačí.
Obrázek

Objevte kouzlo okamžiku s fotomobilem Xiaomi Mi Note 10

Chytré telefony jsou dnes multi-instrumentální zařízení, která nejenže nahradila amatérské kompaktní fotoaparáty, ale směle konkurují i v oblasti profesionální fotografie. Seznamte se s unikátem Xiaomi Mi Note 10.
Obrázek

Router Archer AX10 pro domácnost roku 2020

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový router Archer AX10 s Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Díky novému standardu umožňuje připojeným zařízením bezdrátově komunikovat na gigabitové úrovni. Připojíte se k 1Gb/s Wi-Fi síti s telefonem nebo notebookem a získáte rychlosti srovnatelné s připojením přes ethernetový kabel.
Obrázek

Vylepšete si notebook nebo PC o Bluetooth 4.0

Chystá se Ježíšek nadělit bezdrátový gamepad, Bluetooth sluchátka nebo reproduktor?  Tak to se bude hodit novinka od TP-linku. Nový USB nano adaptér UB400 používá nejnovější technologii Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie (BLE) a je zpětně kompatibilní s technologií Bluetooth V3.0/2.1/2.0/1.1.
Obrázek

Nový variant L2+ switchu napájaný 18-48V DC

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, uvádza na slovenský trh nový riadený 24 portový switch T2600G-28TS-DC, ktorý patrí do skupiny podnikových switchov JetStream. Switch uvítajú predovšetkým poskytovatelia internetového pripojenia (ISP).
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace