KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Nápady

Vložit nápad
Obrázek

Mléko vs. roslitnné alternativy

Mléko a sója, dva zcela odlišné produkty
Obrázek

PIWI odrůdy. Budoucnost vinařství v ČR a EU?

Budoucnost vinařství
Obrázek

Pět věcí, které ještě můžete stihnout do konce roku a být přitom v pohodě

O letošním roce by se dalo říct, že je velmi neobvyklý. Události, které přinesl, jsou pro většinu z nás stresující. Proto přinášíme pět věcí, které přispějí k psychické i fyzické pohodě. Pěkně popořadě a od každého trochu. Vyzkoušejte tipy ještě před Vánoci a užijte si klidné svátky, zasloužíte si to.
Obrázek

Podle čeho vybrat víno?

Vybíráme víno
Obrázek

Co vyrobit z obalů od kosmetiky nebo drogerie

I když se může na první pohled zdát, že obaly od spotřebované kosmetiky nebo drogerie jsou jen nepotřebný odpad, můžeme jim poměrně jednoduše vdechnout druhý život. Pokud obal vytřídíte do správného kontejneru, čili plast do žlutého, papír do modrého, bude obal dále zpracován a stane se z něj třeba nová lahev nebo novinový papír. A co přemýšlet ještě trochu konkrétněji a zkusit vymyslet, jak by obal mohl posloužit pro vaše vlastní nápady a díky vlastní kreativitě si vyzdobit byt či dům? Influencerka Radka z Meet My Lovely World se podívala blíže na obaly známých značek Pantene, Head & Shoulders a Ariel od společnosti Procter & Gamble a podělila se o tipy, jak si zkrášlit svoje okolí. Obaly těchto značek jsou sice recyklovatelné, ale proč nevyužít některé z nich doma, aby se vůbec nedostaly do popelnice? Opětovné použití obalů v domácnosti ještě o něco více šetří naši planetu a navíc si u kreativní práce užijete spoustu legrace.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace