KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Nápady

Vložit nápad
Obrázek

Znovu na kávu

Kavárny se otevřely a s tím i možnost si v klidu vychutnat kávu. Takové Arašídové cappuccino umí dělat zázraky. Vždyť pokud pijete cappuccino, budete podle jedné z kávových typologií zřejmě patřit mezi mladé extrovertní optimisty, kteří žijí vším moderním.
Obrázek

Pouzdro na mobil: vidíte ho stokrát za den, věnujete mu dostatečnou pozornost?

Upravené vlasy, čisté nehty, vybělené zuby a skvěle padnoucí oblečení. Všichni, kdo chtějí vypadat dobře a dělat skvělý první dojem mají tyto „drobné nezbytnosti“ v malíku. Co když ale existuje něco, co ukazujeme světu stokrát denně (mimo jiné i na sociálních sítích), aniž bychom si to uvědomovali a věnovali designu větší pozornost?
Obrázek

Jídlo může prozradit, na co máte alergii!

Pokud jste na sobě zpozorovali, že vás po snězení oříšků šimrá v krku nebo po jablku trne v ústech, jste nejspíše alergičtí na pyl. Jde totiž o takzvaně zkříženou alergii mezi pyly a potravinami, kterou trpí ve střední Evropě zhruba 50 % pylových alergiků. Víte, jaké potraviny prozradí alergii?
Obrázek

Vyšla vám špatná cytologie?

Gynekologická prevence je pro každou ženu velmi důležitá. Pokud jste musely návštěvu gynekologa z důvodu nynější koronavirové pandemie odložit, objednejte se hned.
Obrázek

Zažijte léto, co má šťávu!

Užijte si léto, které má šťávu a pusťte se do jednoduchých, ale efektních drinků, se kterými trhnete terno při všedním setkání i při vaší garden party. Dlouhé bylo odříkání a pocit izolace. Teď je na čase si užívat, co jsme promeškali a oslavit chvíle strávené se svými přáteli.
PŘIDEJ I TY SVŮJ ČLÁNEK! INSPIRUJ DALŠÍ SVÝM RECEPTEM, NÁVODEM nebo NÁPADEM.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace