Detail užvatele admin

admin

Administrátor portálu.
Přezdívka admin
Registrace 5.8.2018 13:00
Celé jméno Master Admin
Poslední aktivita 10.12.2019 12:57
Počet napsaných článků 15
Obrázek

5 tipů, jak ušetřit při tisku!

Otázka, jak co nejvíce ušetřit, je v současnosti maximálně aktuální, a to nejenom ve firmách, ale samozřejmě i v domácnostech. Do hry se dostává redukce spotřeby elektřiny i vody, na celé čáře vítězí i nejrůznější úsporné žárovky i velké a malé spotřebiče s minimální spotřebou. Ve stínu přitom často zůstává tisk, navzdory tomu, že mnohdy jde o nezanedbatelnou položku ve firemním i rodinném rozpočtu. Proto se nyní zaměříme na to, jak náklady na tisk co nejvíce snížit.
Obrázek

Pečená panenka se sušenými švestkami

Pečená panenka v pekáčku obalená sušenou šunkou a sušenými švestkami, krok za krokem s foto postupem. Ověřená pochoutka, která nesmí chybět ve tvé kuchařce. Přidat svůj tip na recept můžeš i ty!
Obrázek

Jarní prázdniny 2020 - rezervujte si pobyt včas a ušetřete

Zima 2019/2020 se pomalu blíží a i když už je to dávno, letos jsme si užili nádhernou zimu s bohatou sněhovou nadílkou. Skvělá lyžařská sezona byla asi ve všech lyžařských střediscích na Slovensku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace