Máme ty nejlepší RECEPTY, jednoduché NÁVODY a ověřené NÁPADY! Přidej se ke stovkám rádců a tvůrců. Nebo se inspiruj a najdi radu jako statisíce lidí před Tebou. Jsi blogger, nebo agentura? Chceš spolupracovat? Piš na spoluprace@inavody.cz

Pečení

Obrázek

Pečené kuřecí špalíčky s bramborem a zeleninou

Pečené kuřecí špalíčky s bramborem a zeleninou
Obrázek

Medové kuličky s mandlemi a hrozinkami

S příchodem adventu nastává jedno z nejkrásnějších období celého roku. Čas více než kdy jindy můžeme trávit se svými blízkými a každý takový okamžik si žádá něco velmi speciálního. A proto jsme pro vás připravili několik slavnostních receptů, kterými potěšíte doslova všechny strávníky. Při výběru surovin pro přípravu těchto svátečních pokrmů doporučujeme sledovat označení Regionální potravina, jejíž logo stvrzuje, že se jedná o kvalitní produkty, které navíc pocházejí přímo z vašeho kraje a blízkého okolí. Budete tak mít jistotu, že kupujete kvalitní potraviny a zároveň tak podpoříte místní farmáře. Krásné prožití vánočních svátků.
Obrázek

Domácí perník s rybízovou marmeládou a šlehačkou

Listí ze stromů už téměř opadalo, zemědělci mají sklizenou i poslední letošní úrodu ovoce a zeleniny a stěhovaví ptáci se vydali na svoji každoroční cestu do teplých krajin. I pro nás je důležité nabrat sílu a uvařit si kvalitní pokrmy. Společně si připravíme celerovou pomazánku, krémovou květákovou polévku, svatomartinskou husu a perník. Pokrmy, které skvěle vystihují toto roční období. Abyste měli vždy jistotu, že kupujete kvalitní suroviny, zaměřte se při výběru potravin na přítomnost log kvality Klasa, Regionální potravina nebo BIO na obalech jednotlivých potravin.
Obrázek

Jablečný štrúdl s domácím vanilkovým pudinkem

Sychravé počasí, první přízemní mrazíky, příroda hraje doslova všemi barvami. Ano, podzim dorazil v plné síle. Zemědělci sklízejí jedny z posledních letošních druhů zeleniny a ovoce. A právě na ty, které k podzimu neodmyslitelně patří, se při přípravě dnešních pokrmů zaměříme. Jablka.
Obrázek

Bublanina ze zakysané smetany se sezónním ovocem

Bublanina
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace