Máme ty nejlepší RECEPTY, jednoduché NÁVODY a ověřené NÁPADY! Přidej se ke stovkám rádců a tvůrců. Nebo se inspiruj a najdi radu jako statisíce lidí před Tebou. Jsi blogger, nebo agentura? Chceš spolupracovat? Piš na spoluprace@inavody.cz

Technika

Obrázek

Jak zabezpečit dům před zloději? Pomohou vám chytré technologie

S rostoucími cenami potravin, spotřebního zboží i služeb pro základní potřeby úměrně roste ve společnosti i počet krádeží a vyloupání. Chránit svůj majetek je však díky moderním technologiím stále jednodušší, a tak jsme připravili souhrn praktických informací, které vám pomohou zabezpečit dům nebo byt. Navíc můžete v reálném čase sledovat, co právě dělá váš mazlíček.
Obrázek

Jak si poradit s energetickým štítkem u domácích spotřebičů?

Energetickými štítky musí výrobci domácích spotřebičů a elektroniky označovat své výrobky, aby zákazníci mohli snadno rozpoznat jejich spotřebu a mohli se i dle tohoto faktoru rozhodnout o koupi. Vzhledem k vývoji a tlaku na snižování spotřeby se začali hromadit produkty s označením A+, A++ i A+++ , což začalo to být matoucí a došlo k aktualizaci hodnot. Navíc různé spotřebiče mají na štítku uvedené rozdílné informace. Poradíme vám, jak energetický štítek správně číst a co na něm nově všechno najdete.
Obrázek

Dětské chytré hodinky pro vaše dítě

Současné děti vyrůstají s technologiemi prakticky od narození. K běžné výbavě dětí patří nejen mobilní telefon, ale často i chytré hodinky. Přečtěte si, kdy přichází vhodný čas na pořízení dětských chytrých hodinek. Jaké užitečné funkce nabízí dětem a jaké rodičům a na jaké parametry se při výběru hodinek zaměřit.
Obrázek

Jak si nainstalovat UPS ve firmě? Stačí k tomu šroubovák

Instalace záložního zdroje v případě výpadku elektrické energie je zásadní pro klíčová zařízení, ať už se jedná o servery, síťovou infrastrukturu nebo zařízení pro zajištění bezpečnosti. A nejedná se o nijak náročnou proceduru, v podstatě budete potřebovat jen křížový šroubovák.  
Obrázek

Jak vyměnit základní desku na notebooku DELL M4700

Levná oprava vadné desky u notebooku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace