Máme ty nejlepší RECEPTY, jednoduché NÁVODY a ověřené NÁPADY! Přidej se ke stovkám rádců a tvůrců. Nebo se inspiruj a najdi radu jako statisíce lidí před Tebou. Jsi blogger, nebo agentura? Chceš spolupracovat? Piš na spoluprace@inavody.cz

Technika

Obrázek

Micron v nejvýkonnějších systémech pro A.I.

Aktuální boom okolo ChatGPT a velká vlna zájmu o zapojování systémů umělé inteligence a strojového učení do prakticky jakékoliv digitální činnosti vytváří obrovský tlak na potřebu výpočetního výkonu a schopnost zpracovávat až neskutečné množství dat. Není se čemu divit, protože oblast A.I. se již používá v oblastech jako konverzace, úprava a tvorba textů, umělé fotografie, optimalizace webu a vyhledávání či obchodování na veřejných trzích. K tomu všemu se musela umělá inteligence vytrénovat na reálných datech a následně potvrdit, že výsledek má „hlavu i patu“. Pokud nemáte dostatečný výkon a transakční rychlost, můžete na výsledky čekat i roky.
Obrázek

Wi-Fi si dnes nastaví každý, kdo má v ruce mobil - Aneb návod „Jak si nastavit Wi-Fi“ i pro úplné laiky

Pokud se chystáte pořídit si domů Wi-Fi síť a bojíte se, abyste ji správně nastavili, tak nemusíte. Asi vás také napadá mnoho dalších otázek. Jaký typ routeru si vybrat? Je lepší zvolit klasický router nebo mesh systém? A co Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 a Wi-Fi 7? A co bude pak, až to přinesu domů? V tomto článku vám poskytneme odpovědi.
Obrázek

TP-Link Archer AX53: Rychlost nové generace

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novinku v podobě AX3000 dvoupásmového bezdrátového routeru Archer AX53 s podporou standardu Wi-Fi 6 (802.11ax), díky kterému dosahuje maximální přenosové rychlosti až 3 000 Mb/s.
Obrázek

TP-Link Tapo C210 a Tapo 110: ochrana domova ve vyšším rozlišení

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu dvě nové bezpečnostní kamery, které patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně se jedná o modely Tapo C210 a Tapo C110, které se oproti svým předchůdcům (Tapo C200, respektive Tapo C100) liší především vyšším rozlišením obrazu.
Obrázek

Bezdrátová sluchátka LAMAX Muse2: Pořádná dávka svobody zabalená do skvělého zvuku

Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, uvádí na trh druhou generaci stylových bezdrátových sluchátek. Muse2 posunují hudební zážitek o další level, přičemž si udržují originální design v nezaměnitelné barevné kombinaci.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace