KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Technika

Obrázek

Reproduktor LAMAX Sounder2 – designová plechovka co překvapí

Globální značka elektroniky LAMAX rozšiřuje své portfolio o přenosný Bluetooth reproduktor LAMAX Sounder2, model tvaru nápojové plechovky s obrovským výkonem. LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, přichází na trh s modelem LAMAX Sounder2. Jde o další z řady přenosných Bluetooth reproduktorů, jimiž je značka proslavená, který je opět vyvedený v jejích vlajkových barvách, tedy tyrkysové a černé. O bezchybný bezdrátový přenos hudby se nově stará technologie Bluetooth 5.0.
Obrázek

Sada powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT snadno rozšíří dosah domácí sítě

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, přináší na trh novou sadu powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P pro snadné rozšíření domácí sítě přenosem dat po stávajících rozvodech elektrické energie. Vysoká rychlost a stabilita jsou samozřejmostí.
Obrázek

Nový unmanaged switch TP-Link TL-SL1226P je ideální pro menší provozy

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, uvádí na trh nový model unmanaged switche (přepínače) TL-SL1226P, jenž jednoduše rozšíří dostupnost datové sítě v menších provozech, ale klidně i v hi-tech domácnostech. Vhodný je například jako základ pro sledovací kamerový systém, a tedy ochranu majetku.
Obrázek

Autokamera TrueCam M7 GPS Dual: univerzální zdroj důkazních materiálů

elem6, s. r. o., výrobce autokamer značky TrueCam, představuje zcela novou kameru do auta TrueCam M7 GPS Dual, která řidičům může pomoci v řešení nepříjemných situací na cestách, a navíc vidí dopředu i dozadu. Model TrueCam M7 GPS Dual navazuje na model M5 Wi-Fi, se kterým má shodný mimo jiné revoluční magnetický úchyt, díky kterému je každodenní instalace na čelní sklo otázkou okamžiku. Magnet doplňuje jistící zarážka, díky které se kamera na každém výmolu (a že jich na cestách je) neuvolní a nespadne na zem.
Obrázek

Jak se připojit na chalupě

Pomalu se nám blíží sezóna chat a chalup, které jsou mezi našinci oblíbeným cílem trávení volného času o víkendech i dovolených. Jenže oblíbený seriál na dobu našeho pobytu „mimo civilizaci“ nepřeruší, šéf možná stále potřebuje, abyste si aspoň jednou za pár dní kontrolovali služební e-mail, a sociální sítě jsou (zlo)zvykem, bez kterého především teenageři nevydrží déle jak půl dne.
PŘIDEJ I TY SVŮJ ČLÁNEK! INSPIRUJ DALŠÍ SVÝM RECEPTEM, NÁVODEM nebo NÁPADEM.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace