Amundsen

Křišťálově čistá vodka Amundsen je díky šestinásobné destilaci výjimečně jemná a nechává vyniknout intenzivní chuť ingrediencí použitých do míchaných drinků.

Amundsen Lemonade

Sklenici naplňte ledem. Zalijte trochou oblíbeného sirupu a panákem vodky Amundsen. Dolijte sodou a přidejte kousky ovoce a snítku bylinek. Můžete zkusit zajímavou kombinaci s okurkou a rozmarýnem nebo tymiánem.

Amundsen Fresh

Sklenici naplňte ledem a vymačkejte do ní citrus podle chuti. Zalijte panákem vodky Amundsen. Dolijte sodou a přidejte kousky ovoce. Ozdobit můžete snítkou bylinek.

Amundsen Juice

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem vodky Amundsen. Dolijte oblíbeným džusem a přidejte kousky citrusu. Ozdobit můžete snítkou bylinek.

Amundsen Deep Blue

Ještě silnější zážitek zažijete s vodkou Amundsen Deep Blue, která vyniká 40% obsahem alkoholu a ještě větší jemností. Prémiová vodka je vytvořena z obilného lihu, obsahujícího 80 % pšenice. Po šestinásobné destilaci je filtrována přes aktivní uhlí. Díky své jemnosti skvěle chutná samotná i v jednoduchých drincích, jako je signature drink Amundsen Deep Fresh

Amundsen Deep Fresh

Sklenici naplňte ledem a vymačkejte do ní grep podle chuti. Zalijte panákem vodky Amundsen Deep Fresh. Dolijte sodou a přidejte kousky ovoce. Ozdobit můžete snítkou bylinek.

Amundsen Peach Splach

Ovocné likéry Amundsen FUSIØN vyzývají k tvorbě originálních míchaných drinků. Zkuste například příchuť broskve ve spojení s šumivým vínem.

Do 0,3 l sklenice plné ledu nalijte 5 cl AMUNDSEN FUSIØN PEACH, přidejte citronovou šťávu a dolijte kvalitním sektem. Ozdobte ovocem a mátou.

Fernet Stock

Kdo by neznal legendární Fernet Stock Bavorák?! Orosená sklenice efektního drinku dokáže perfektně osvěžit a bylinný základ napomáhá k lepšímu trávení. Upgradovaná verze Bavoráku ve formě spritzu povznáší drink o ještě vyšší level. Neotřelá kombinace nejoblíbenějšího hořkobylinného likéru v Česku s Vienou je ideální volbou pro různé události.

Fernet Stock Bavorák

Velkou sklenici naplňte ledem. Zalijte tonicem a dolijte panákem Fernet Stock. Ozdobte plátkem citronu.

Fernet Stock Spritz

Vinnou sklenici naplňte ledem, zalijte Vineou a střikem vody. Doplňte panákem Fernet Stock Citrus. Ozdobte plátkem citronu a bazalkou, případně mátou.

Gordon’s Gin & Tonic

Naplňte vysokou sklenici ledem a zalijte panákem Gordon’s Gin. Dolijte tonicem, promíchejte a vložte snítku rozmarýnu

 Gordon’s Pink Tonic

Pokud už jste měli možnost ochutnat spojení přírodní ovocné chuti Gordon’s Premium Pink a tonicu, jistě jste na tuto kombinaci dodnes nezapomněli a nemůžete se dočkat, až si tímto letním drinkem zase „pinknete“ pod širým nebem. Připomeňte si chuť drinku a přilákejte si léto už teď. A jestli jste kouzlo Gordon’s Pink Tonic ještě neobjevili, právě teď je ten nejvyšší čas!

Vinnou sklenici naplňte ledem, zalijte panákem Gordon’s Premium Pink a dolijte tonicem. Do sklenky vložte pár kousků jahod nebo malin a zamíchejte.

Johnnie Walker Ginger Highball

Whisky nemusíte pít nutně samotnou, jako velký znalec. Každý ví, že nejprodávanější skotská whisky Johnnie Walker Red Label je skvělá i do míchaných drinků. Ochutnejte originální drink s dřevitým tónem a osvěžující chutí.

 Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Johnnie Walker Red Label. Doplňte vychlazeným zázvorovým pivem, promíchejte a ozdobte limetkou a mátou.

Božkov

Božkov je nejoblíbenější česká značka lihovin. Pijeme ji s těmi, s nimiž jsme sami sebou, a proto věřte, že vaši kamarádi ocení něco tak jednoduchého a tak efektního, jako je spojení s Božkova a oblíbeného nealko nápoje.

Božkov Tonic

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Božkov Bílý. Přilijte tonic, vložte do sklenice pár plátků citronu a zamíchejte.

Božkov Cola

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Božkov Originál. Přilijte colu, vložte do sklenice pár plátků limety a zamíchejte

Božkov Ice Tea

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Božkov Černý. Přilijte vychlazený čaj, vložte do sklenice pár plátků citronu a zamíchejte

Captain Morgan Tiki

Novinka letošního léta ve flotile Captain Morgan vás při prvním ochutnání přenese do Tiki baru na slunnou pláž a oslní vás šťavnatostí ananasu a manga. Spirit Captain Morgan Tiki je vytvořen na bázi jamajského bílého rumu, jeho chuť si oblíbíte ve spoustě originálních long drinků.

Naplňte vysokou sklenici ledem, zalijte 4 cl Captain Morgan Tiki. Dolijte 15 cl citronové limonády (např. Sprite, 7up) a ozdobte limetou.

Jim Beam

Ikona mezi bourbony nadchne jeho příznivce jak v čisté podobě, tak v jednoduchých kombinacích, které vás během léta příjemně osvěží.

Jim Beam & Cola

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Jim Beam. Přilijte colu, vložte do sklenice pár plátků citronu a zamíchejte

Jim Beam Kentucky Storm

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Jim Beam Apple. Přilijte zázvorové pivo, vložte do sklenice pár plátků limety a zamíchejte

Sladká tečka na závěr: Baileys

Podmanivá chuť lahodného likéru Baileys perfektně vyniká jak v čisté podobě na ledu, tak ve spojení s kávou, zmrzlinou a dalšími dezerty. Osvěžte se v létě neodolatelným spojením, kterým rádi zakončíte nejen oběd či večeři, ale i kterýkoli letní den.

Do poháru vložte pár kopečků vanilkové zmrzliny, zalijte panákem Baileys Original Irish Cream a doplňte sezónním ovocem.