Bílá labuť je jeden z nejstarších obchodních domů v Česku. Na konci třicátých let minulého století jej otevřel podnikatel Jaroslav Babka, přičemž plány tohoto unikátního funkcionalistického obchodního paláce připravili architekti Josef Kittrich a Josef Hrubý. Pražané, a nejen oni, si místo rychle oblíbili. Obchodní dům je sice v nepřetržitém provozu od svého vzniku, ale zároveň probíhá jeho promyšlená modernizace, aby se prostory přizpůsobily současným potřebám zákazníků.

V nově průchozí galerii návštěvníci Electro World neminou. Prodejna se bude nacházet hned v přízemí a na ploše 360 m² nabídne sortiment, na jaký jsou zákazníci Electro Worldu zvyklí. Půjde tak o 39. prodejnu této značky na území České republiky, ale o první v centru metropole.

Pre-openingová akce pro partnery společnosti, majitele a management firmy se uskuteční v úterý 22. listopadu. Hosté této akce budou mít možnost nákupu zboží za zvýhodněné akční ceny.

O den později, ve středu 23. listopadu, se přízemí Bílé labutě otevře všem zákazníkům, kteří také nepřijdou zkrátka.

Akce, kterou Electro World chystá, je populární Black Friday. V listopadu totiž zákazníky všech prodejen Electro World čeká předvánoční nadílka, během které nakoupí dárky za výhodné ceny. Akce odstartuje v Bílé labuti hned první den otevření, tedy ve středu 23. listopadu a potrvá až do neděle 27. listopadu. K tomu navíc ještě zákazníci v Bílé labuti získají 20 % z ceny nákupu letákových Black Friday produktů zpět na Věrnostní kartu Electro Worldu. Tu si lze jednoduše zřídit na stránce www.electroworld.cz/jak-ziskat-vernostni-kartu-electro-world.

Fotografie z příprav naleznete zde:

https://flic.kr/s/aHBqjAgdUu