KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Detail užvatele ChilliCom

ChilliCom

Přezdívka ChilliCom
Registrace 27.3.2020 10:09
Celé jméno
Poslední aktivita 30.6.2020 14:11
Počet napsaných článků 26
Obrázek

Reproduktor LAMAX Sounder2 – designová plechovka co překvapí

Globální značka elektroniky LAMAX rozšiřuje své portfolio o přenosný Bluetooth reproduktor LAMAX Sounder2, model tvaru nápojové plechovky s obrovským výkonem. LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, přichází na trh s modelem LAMAX Sounder2. Jde o další z řady přenosných Bluetooth reproduktorů, jimiž je značka proslavená, který je opět vyvedený v jejích vlajkových barvách, tedy tyrkysové a černé. O bezchybný bezdrátový přenos hudby se nově stará technologie Bluetooth 5.0.
Obrázek

Sada powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT snadno rozšíří dosah domácí sítě

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, přináší na trh novou sadu powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P pro snadné rozšíření domácí sítě přenosem dat po stávajících rozvodech elektrické energie. Vysoká rychlost a stabilita jsou samozřejmostí.
Obrázek

Nový unmanaged switch TP-Link TL-SL1226P je ideální pro menší provozy

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, uvádí na trh nový model unmanaged switche (přepínače) TL-SL1226P, jenž jednoduše rozšíří dostupnost datové sítě v menších provozech, ale klidně i v hi-tech domácnostech. Vhodný je například jako základ pro sledovací kamerový systém, a tedy ochranu majetku.
PŘIDEJ I TY SVŮJ ČLÁNEK! INSPIRUJ DALŠÍ SVÝM RECEPTEM, NÁVODEM nebo NÁPADEM.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace