Ostatní

Obrázek

Xiaomi přichází na trh s chytrým náramkem Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 je evolucí již tradiční řady chytrých náramků značky Xiaomi s perfektně čitelným AMOLED displejem a velkou výdrží baterie Značka Xiaomi v České republice uvádí svůj nejnovější přírůstek na poli chytrých fitness náramků, model Mi Band 4, který staví na úspěších již tradiční řady nositelných zařízení. Náramek Mi Band 4 se chlubí hlavně velkou výdrží baterie, novými možnostmi ovládání i dokonale čitelným AMOLED displejem viditelným za jakéhokoliv počasí. Novinku v České republice zakoupíte za doporučenou cenu 1290 Kč vč. DPH.
Obrázek

Jak vybrat nejlepší sušičku nebo pračku? Server Arecenze.cz poradí

Webový portál Arecenze.cz se již několik let věnuje srovnávání produktů. Zaměřuje se, jak na velké domácí spotřebiče jako jsou ledničky, sporáky a pračky, tak na drobnější pomocníky. Prostor je věnován také neelektrickým produktům, sportovnímu vybavení a nově také službám.
Obrázek

TP-Link představuje řešení OneMesh™ pro snadné budování domácích Wi-Fi sítí

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nové řešení OneMesh™ pro snadné budování domácích Wi-Fi sítí a první produkt této řady – Wi-Fi Mesh Extender RE300.  Nelze se v ložnici připojit k Wi-Fi? Ztrácí se připojení při procházení v domě? Dochází k neustálému zpomalování připojení? Je rozšíření sítě příliš komplikované? To vše lze vyřešit právě OneMesh extenderem.
Obrázek

Xiaomi uvádí na českém trhu Mi 9T s výsuvným fotoaparátem a vysokým výkonem pro hry

Xiaomi Mi 9T oplývá pokročilými specifikacemi včetně výkonného čipsetu vyšší střední třídy a kvalitního fotoaparátu, ale i designovou finesou, displejem bez výřezu. Značka Xiaomi v České republice uvádí svůj nejnovější smartphone v podobě modelu Mi 9T, náležejícího do oblíbené vlajkové řady Mi 9, v jejímž rámci už byla dříve představena dvojice zařízení, modely Mi 9 a Mi 9 SE. Xiaomi Mi 9T se svých sourozenců drží především kvalitou snímků, ovšem zároveň přináší zcela revoluční řešení v podobě výsuvného předního fotoaparátu na selfie, který se ukáže vždy jen tehdy, když ho potřebujete. Jinak je diskrétně skrytý a designérům tak umožnil využít tzv. full-screen displej, jemuž zcela chybí jakýkoliv výřez nebo „průstřel“. Novinku v České republice zakoupíte za doporučenou cenu začínající pod hranicí 10 000 Kč včetně DPH.
Obrázek

Osobní váha TrueLife FitScale W5 BT je ideální pro milovníky zdravého životního stylu

Společnost elem6, s. r. o., výrobce chytrých lifestylových zařízení pro domácnost značky TrueLife, představuje na českém trhu zcela novou unikátní osobní váhu TrueLife FitScale W5 BT. Inteligentní váha FitScale W5 BT zváží nejen vaši tělesnou hmotnost, ale sleduje i dalších 14 údajů. Díky ní se dozvíte i podíl tuku, vody nebo kostí v těle a také hmotnost svalů. K tomu využívá tzv. biometrickou impendanční analýzu (BIA), technologii, kterou používají i vrcholoví sportovci. Vám pak pomůže nejen hubnout, ale třeba i nabrat svalovou hmotu, podle toho, co je vaším fitness záměrem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace