KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Ostatní

Obrázek

Novou kariéru vám nastartuje rekvalifikační kurz účetnictví

Trend nezaměstnanosti v posledních letech lítá nahoru a dolů. V loňském roce jsme v České republice zaznamenali rekordně nízký počet lidí bez práce. Letos je trend opačný, a to díky pandemii koronaviru, která se nás dotkla jak zdravotně, tak ekonomicky. Jestliže se vás týká ztráta zaměstnání, rekvalifikační kurz účetnictví vám nastartuje novou kariéru.
Obrázek

Jak vytvořit on-line PF

Vyzkoušejte letos vytvořit vánoční přání on-line. Ušetříte peníze, čas a ochráníte zdraví vaše i ostatních. Je to jednoduché a zvládne to opravdu každý.
Obrázek

Čističky, kanalizace, nádrže od A do Z

Plánujete domů nebo na chatu realizovat čističku odpadních vod, retenční nádrž nebo třeba kanalizační přípojku?
Obrázek

ODSTRAŇTE NYNÍ I NEVIDITELNOU ŠPÍNU S ARIEL KAPSLEMI ALLIN1 S PUREZYME™ TECHNOLOGIÍ

Myslíte si, že na oblečení vidíte skvrny a špínu pouhým okem, ale můžeme je vážně vidět všechny? Co se zdá na první pohled jednoznačné, může být nakonec úplně jinak. Téměř 80 % lidí[1] ví o existenci neviditelných skvrn a nečistot a zároveň si více než 65% z nich myslí, že mohou zůstat na oblečení i po vyprání. Neviditelné skvrny a nečistoty odstraňuje speciální technologie Purezyme™ patentovaná značkou Ariel. V kombinaci s prací silou Ariel zajišťuje hygienické čištění do hloubky vláken.
Obrázek

Mýty kolující o rostlinné stravě

3 + 1 překvapujících věcí, které jste o rostlinné stravě nevěděli Mohou za nemoci z nedostatečně pestré stravy vegetariánské či veganské způsoby stravování? A je obtížnější získat z rostlinné stravy veškeré nezbytné živiny? Udělali jsme toho již dost pro udržitelnost tím, že jsme se vzdali živočišných produktů či snížili jejich konzumaci? I přesto, že bezmasá jídla mohou mít benefity jak pro naše zdraví, tak pro životní prostředí, velice záleží na tom, jak si vybíráme potraviny, které konzumujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace