KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU - MŮŽEŠ TVOŘIT S NÁMI

Ostatní

Obrázek

Návod, jak se seznámit na randino.cz i kdekoliv jinde

Objevili jsme seznamku, která se jmenuje randino, pravděpodobně podle toho, že zde můžete najít člověka vhodného na rande a vyzkoušeli jsme ji. Naše poznatky a doporučení ale budou samozřejmě platit také na většinu ostatních seznamek, pokud..
Obrázek

Bezdrátové hraní her vstupuje do nové éry

Hraní počítačových her je pro mnohé z nás oblíbenou kratochvílí už od dob dětství či dospívání. Někteří pak v době pandemie a nuceném „domácím vězení“ svůj koníček jistě oprášili. Jenže časy se mění a pokud nejsme úplní zastánci retra, ale chceme jít trochu s dobou, pak potřebujeme trochu lepší výbavu než kdysi.
Obrázek

Zůstaňte doma a udělejte si fotoknihu!

Nudíte se? Nikam nemůžete, šít roušky neumíte, ale něco užitečného byste přece jen dělat chtěli? Co třeba fotoknihu? Ta potěší nejen vás, ale i vaše blízké.
Obrázek

Investujte čas v karanténě efektivně: vysázejte si bylinky do jídel i do drinků

Možná nejste zdatný pěstitel, ale právě teď je ideální chvíle se jím stát. Řada lidí tráví vlivem řady omezení spoustu času mezi čtyřmi stěnami a neví, co s volným časem. Objednejte si květináče, semínka a pusťte se do uklidňující činnosti, která odvede vaše myšlenky od negativní atmosféry a povzbudí vaše těšení na lepší časy. Zasaďte si voňavé bylinky, které se ovoní vaše jídla, dezerty i koktejly.
Obrázek

Jak vyrobit roušku ze sáčku od vysavače

Úžasný fotonávod paní Marie.Výroba roušky ze sáčku vysavače!
PŘIDEJ I TY SVŮJ ČLÁNEK! INSPIRUJ DALŠÍ SVÝM RECEPTEM, NÁVODEM nebo NÁPADEM.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace