Máme ty nejlepší RECEPTY, jednoduché NÁVODY a ověřené NÁPADY! Přidej se ke stovkám rádců a tvůrců. Nebo se inspiruj a najdi radu jako statisíce lidí před Tebou. Jsi blogger, nebo agentura? Chceš spolupracovat? Piš na spoluprace@inavody.cz

Ostatní

Obrázek

Jak uchytit vánoční osvětlení v interiéru i exteriéru

Blíží se nejkrásnější čas roku, a s ním přichází i tradice zdobení domů vánočním osvětlením. Aby vaše vánoční dekorace vynikla a dodala domu útulný a pohádkový vzhled, je důležité správně umístit osvětlení na okna, dům, stromy a další venkovní prvky.
Obrázek

Domácí lázně pro podzimní relax

Podzimní dny mohou být krásné, ale často přinášejí i více stresu a napětí, a to zejména v předvánočním období. Co kdybyste si mohli dopřát okamžitý únik od „všeho“, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova? V tomto článku vám představíme několik způsobů, jak si vytvořit domácí lázně pro podzimní pohodu a jaké vymoženosti mohou být vaší tajnou zbraní proti stresu.
Obrázek

Jak zajistit velké pokrytí, rychlost a silný signál? Zkuste mesh systémy s Wi-Fi 6

Wi-Fi mesh systémy v posledních letech zažívají obrovský boom, a to zejména ve větších domácnostech. Důvod tohoto rozmachu je jednoduchý. Na trhu se objevují cenově dostupnější řešení, která uživatelům poskytují komfortní internetové připojení v celém požadovaném prostoru. Přitom není potřeba žádná složitá instalace ani manuální přepínání mezi jednotkami rozmístěnými po domě. Sada spolupracujících jednotek v mesh systému vytváří jednotnou síť, a tak uživatelé nemusí řešit, k jaké se připojí, i když se se zařízením pohybují. Systémy zpravidla podporují pásma 2,4 GHz i 5 GHz, které využívá většina aktuálních mobilů, tabletů i notebooků.
Obrázek

Prodloužené léto na zahradě u grilu

Období prázdnin sice končí, ale letní pohodu si můžeme prodloužit při zahradní párty, ke které neodmyslitelně patří i grilování. Hledáte-li jednoduché řešení, jak si skvělou venkovní grilovačku užít ať už na zahradě, na terase nebo na chatě, pak jsme právě pro vás připravili několik tipů na grily a ohniště.
Obrázek

Proč uvažovat o UPS pro síťové úložiště (NAS)?

Objem dat exponenciálně zvyšuje, aby odpovídal vysoké úrovni rozvoje digitální ekonomiky. Zvýšené množství dat má za následek také obrovské nároky na kapacitu úložišť, která jsou základním kamenem efektivní digitální infrastruktury. Zároveň je pro všechny podniky důležité také nasazení zálohovacího řešení pro ukládání dat, které může zabránit tomu, aby firmy nebo jednotlivci přišli o data v důsledku výpadků, katastrof, selhání zařízení nebo lidských chyb.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace