Nech se unést na vlně kulinářského umění s našimi skvělými recepty, snadnými návody a originálními nápady! Inspiruj se nebo tvoř s námi a přidej svůj článek.

Sladká jídla

Obrázek

Med z rýmovníku je zdravotní zázrak

cca 35 lístků rýmovníku 1 kg cukru 1 citron 1 pomeranč voda
Obrázek

Palačinky s domácí marmeládou - recept pro 8 kusů

Sledujte i další má videa o vaření, zvládne to každý!
Obrázek

Letní grilování s pokrmy z místních specialit

Vůně dřevěného uhlí v kombinaci se šťavnatým masem nebo čerstvou zeleninou potěší každého milovníka dobrého jídla. Jako tip přinášíme několik zajímavých a netradičních receptů, které můžete vyzkoušet s přáteli nebo rodinou. Při výběru surovin pro přípravu receptů doporučujeme sledovat přítomnost loga Regionální potravina. Jedná se totiž o lokální produkty přímo z vašeho kraje, které jsou navíc kvalitní.
Obrázek

Hrníčkový dort s granolou

Skvělý recept na sladkou pochoutku!
Obrázek

Jak na palačinky? Zkuste osvědčené základní těsto

Palačinky jsou skvělé, kdo by je neměl rád? Navíc na nich není nic složitého a zvládne je udělat každý. Velkou výhodou je množství variací, jak si můžeme palačinky připravit. Ať už nasladko, naslano, s nějakou marmeládou, džemem, tvarohem, nebo třeba s ovocem a zmrzlinou. Na tyto všechny způsoby nám skvěle poslouží základní těsto na palačinky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace