Nech se unést na vlně kulinářského umění s našimi skvělými recepty, snadnými návody a originálními nápady! Inspiruj se nebo tvoř s námi a přidej svůj článek.

Detail užvatele Redakce

Redakce

Redakce portálu iNávody.cz
Přezdívka Redakce
Registrace 18.12.2018 23:54
Celé jméno Redaktor
Poslední aktivita 28.4.2019 1:44
Počet napsaných článků 390
Obrázek

Gigabitový MU-MIMO router TP-Link Archer C6

Jedná se o Wi-Fi router s duálním pásmem AC1200, který je vybaven pěti anténami pro stabilní připojení a široké pokrytí. Je určen primárně pro malé firmy a moderní domácnosti, ve kterých propojí stolní počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony, set-top-boxy, herní konzole, datové úložiště a smart televize.
Obrázek

Bezdrátový přístupový bod EAP225-Wall AC1200 s MU-MIMO pro montáž na stěnu

Vyniká jednoduchým kompaktním designem a je schopen plně rozšířit internet v jakémkoliv hotelu či pensionu, v restauracích a studentských ubytovnách i v členitých kancelářských budovách. Jeho primární schopnost je využití Wi-Fi 11 AC v prostředí s mnoha místnostmi.
Obrázek

Profesionální správa Wi-Fi sítě přes cloudový kontrolér TP-Link

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje svůj nový cloudový kontrolér TP-Link Omada OC200, který umožňuje profesionální centralizovanou správu Wi-Fi sítě až pro 50 přístupových bodů. Je tak předurčen řídit bezdrátové sítě ve středně velkých firmách, kancelářských centrech, veřejných institucích, hotelech a větších penzionech, ve školních budovách či pro veřejně přístupný internet na regionální úrovni.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace