Když v bytě řádí zvířátka a malé děti

Ti, kteří mají malé děti nebo zvířátka dobře vědí, že svůj domov musí uklízet mnohem častěji a důkladněji. Děti sem tam rozlijí nějakou tekutinu, upatlají podlahu nebo vám vysypou mouku, kterou právě objevili na kuchyňské lince. Po domácích mazlíčcích se zase všude vyskytují spadané chlupy, a i přes veškerou snahu sem tam někde zanechají stopy paciček. Nehledě na to, když kočky začnou objevovat pokojové květiny – to se pak stopy od hlíny táhnou celým pokojem! Díky tyčovým vysavačům od Bissellu bude vaše domácnost v cuku letu zase čistá a připravená na další dobrodružství. V několika minutách zvládnete podlahu vyluxovat, vytřít a zbavit veškerých skvrn a nečistot, a navíc i rychle vysušit. Díky odděleným nádržkám na čistou a špinavou vodu navíc budete vždycky vytírat tou čistou.

Bezdrátové nebo kabelová klasika?

Pokud si lámete hlavu nad tím, zda zvolit klasický kabelový vysavač, nebo ve své domácnosti přivítat moderního bezdrátového krasavce, zamyslete se nejprve nad velikostí svého obydlí. Pokud obýváte malý byt, bohatě vám postačí bezdrátový pomocník, například Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry, který na jedno nabití vydrží až 25 minut vysávání, vytírání a vysoušení. V případě, že však bydlíte ve větším domě, sáhněte po kabelové klasice. Například tyčový kabelový vysavač Bissell CrossWave C3 si stejně jako jeho bezdrátový kolega poradí se všemi povrchy a hravě zvládne vysávání, vytírání i vysoušení. Nehrozí však, že by se vám během uklízení vybil a vy jste museli čekat na jeho opětovné nabití. Díky větším plochám také není kabel překážkou a nebude se vám motat pod nohy jako v případě menších bytů, kde není tolik prostoru pro manévrování.

Dejte sbohem zápachu a zatuchlosti

Vzpomínáte, jak čas od času váš starý vysavač zapáchal nebo byl cítit nepříjemnou zatuchlinou? S novinkami od Bissellu vám tohle už nehrozí, a to díky inovativní prevenci zápachu, systému FreshStart. Rotační kartáč, filtr i roztok na samočištění vysavače obsahují speciální antimikrobiální složku, která účinně a preventivně působí proti vzniku nepříjemných zápachů a nežádoucímu množení bakterií. Naopak bude váš domov krásně a čistě vonět – a tuto vůni můžete znásobit roztokem na úklid podlah Natural Multi-Surface, který dodá vašemu domovu voňavou svěžest. A pokud váš domov obývá domácí mazlíček, oceníte roztok Multi-Surface Pet, který efektivně odstraní zápach a nečistoty vzniklé po domácích mazlíčcích.

Na jedno zmáčknutí tlačítka - jak vysavač připravit na další úklid?

U moderních tyčových vysavačů se ani nemusíte obávat náročného čištění a údržby přístroje. Ty od Bissellu stačí po úklidu postavit do nabíjecí a samočisticí stanice a jedním stisknutím tlačítka zapnout samočisticí program. Ten dokonale vyčistí všechny díly vašeho vysavače, včetně rotačního kartáče. Po dokončení samočistění postačí, když přístroj rozeberete a necháte jeho jednotlivé části před dalším úklidem proschnout.